Recenze DELL

Dell SE2222H

Dell SE2222H

Přidáno: 25. března 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Dobrý obraz, jednoduchá obsluha, dokonce jsem všechno zapojil sám.
Dell AC511M

Dell AC511M

Přidáno: 25. března 2022

Zakoupeno v CZC.cz

• Konečně mi reproduktory, nepadají ze stolu.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. března 2022

• Produkt jsem vlastnil cca 2 měsíce a při prvním utření monitoru utěrkou došlo k nevratnému poškození LCD panelu. Zřejmě výrobní vada a možná i vlastnost monitorů DELL s prohnutým displejem. Po reakci výrobce jsem po x letech s produkty DELL nenávratně skončil.

Dell 453-BBBR - originální

Dell 453-BBBR - originální

Přidáno: 22. března 2022

Zakoupeno v CZC.cz

S produktem není problém, ale osobní vyzvednutí se u CZC v Brně nevyplatí. Za 10 minut parkování zaplatíte 50 Kč. S tím by CZC mělo něco dělat...

Dell P2723QE

Dell P2723QE

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. března 2022

Zakoupeno v PATRO.cz

• dell je sázka na jistotu
  • Mám již 5 Dell ať už Ultrasharp tak řadu P
  • ještě sehnat icc profil monitoru po kalibraci a budu spokojen
Dell 451-BCDM - originální

Dell S2722QC

Ověřený zákazník Smarty.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2022

Zakoupeno v Smarty.cz

• Vynikající kvalita za tuto cenu
Dell P2421

• poměr 16:10
  • 24" fullHD
  • matný IPS
  • Pivot s výškovým nastavením
  • Řekněme i dobré dílenské zpracování
Dell Inspiron 15 N-3511-N2-312S

Ověřený zákazník CZC.cz arctodus

Přidáno: 1. března 2022

• Ideální velikost pro běžné použití - multimédia, internet
  • Provedení, zpracování - vše kvalitní a na úrovni
  • Náhrada za starší monitor řady U - přestože jde o nižší modelovou řadu, není žádná nevýhoda .. naopak oceňuji klasická tlačítka místo dotykového ovládání
Dell U2421E

Dell U2421E

Ověřený zákazník PATRO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2022

Zakoupeno v PATRO.cz

• 16:10
  • USB-C PD
  • Funguje bezproblémově s MacBookem (M1 Pro)
  • Těžko se shání
Dell MS5320W 570-ABHI

Dell MS5320W 570-ABHI

Přidáno: 25. února 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Parádní plnohodnotná myš s možností připojení až ke třem zařízením (2x bluetooth + 1x bezdrátový přijímač). Dobrá ergonomie.

Dell S2721H

Zakoupeno v Electro World

• pěkně vypadá
  • úspora místa
  • mikrofon
  • praktické uchycení pod monitor nebo na stojan
  • pro základní poslech a videohovory ok
  • píská a šumí i při úplném ztlumení
  • nejde vypnout jinak než s vypnutím počítače nebo monitoru

Nevýhody bohužel předčily výhody a produkt jsem vrátil.

DELL MSA20

DELL MSA20

Ověřený zákazník MUNAP COMPANY, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2022

Zakoupeno v MUNAP COMPANY, s.r.o.

• absolutně jednoduchá montáž a instalace
  • extrémně robustní
  • design
  • patří k jednomu z nejlepších co jsem kdy vyzkoušel (předtím jsem měl AlzaErgo a levnější od Amazon Basics)
  • možnost nastavení odporu
  • skvělá základna, neklepe se a drží stabilně
  • podpora až 32" monitoru
  • podporuje jakýkoliv typ monitoru, obsahuje v balení i výměnu držáku na klasický VESA 100x100
  • obsahuje v balení i držák pro umístění přímo na stěnu!!!

Říká se, že mnohdy levnější držáky na monitory jsou lepší jak ty značkové dražší, ale u tohoto tomu rozhodně tak není. Pokud kupujete produkty Dell, tak víte že jejich servis, zpracování a kvalita patří k naprosté jedničce, a to platí i pro tento stojan. Mám ho na masivu o tloušťce 3.8cm, a drží jako kámen, monitor se netřepe, dá se nastavit i síla odporu, což je velké plus která většina držáků ani nemá.

Dell S2721D

Přidáno: 19. února 2022

Zakoupeno v Levne-Baterky.cz

• originální baterie
  • snadná výměna
  • funguje dobře podle očekávání
Dell AW2721D

Dell AW2721D

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. února 2022

• Pro mé oči vydařené podání barev v office, filmech i hrách
  • Povedené přednastavené režimy (presets) a práce s nimi
  • Logicky upravené menu a použitelně udělané zkratky
  • Ergonomie
  • Osvětlení (dozadu a dolů)
  • Slušné HDR, fungující dohromady s G-Sync
  • (Na mém kusu) téměř žádný light bleed
  • Robustní, stabilní stojan
  • Plynulost při posouvání textu i ve hrách
  • Příjemné ofís používání - dobře se čte text i tabulky
  • Výborné umístění 2x USB dole v rámečku
  • V náročnějších střílečkách je kolem 60-80 fps patrný ghosting na hranách a blur

Tenhle "Alínek" si vaši pozornost určitě zaslouží. Mne po několikaměsíčním provozu přesvědčil, že to byla správná volba - prostě se fakt dobře používá. (Využívám z asi 50% na ofís a internet, 30% filmy, 20% hry). Něco by dotáhnout chtělo, ale jsou to jen maličkosti a ghosting/blur ve hrách jsem viděl NA VŠECH tzv. "špičkových monitorech"... Moje hodnocení 95%.

Vyzkoušel jsem všechny jeho hlavní Top konkurenty jak ve 27 tak ve 32 palcích (Asus pg279qm, ASUS PG329Q, Samsung Odyssey G7, Acer XB323UGP a 27 verze) a zůstal nakonec u tohoto. Konkureční monitory se například klepaly při psaní na klávesnici; měly špatně nebo vůbec dostupné USB porty; antiuživatelsky řešené OSD menu se zdlouhavým přepínáním presetů a nemožnost uživatelského přenastavení důležitých hodnot v nich; divně podané HDR; backlight bleeding; blur a ghosting u všech...

- Hry: nejméně ghosting a blur ukázal Samsung G7, pak Asus PG279qm, třetí místo o fous patří tomuto Dellu AW2721D.
- Ofís: Tady Dell s přehledem vede. Oči nebolí, text krásně čitelný. Zklamáním byl prohnutý Samsung (prohnutí není všude stejné, na okrajích je "zplacatělé" a např. v Excellu se tak díváte na 2x zalomené vodorovné čáry buněk).
- Media/Barvy: nejsem grafik ani střihač, barvy mi prostě musí sedět. V recenzích varovali před přepálenými barvami, ale nemám ten pocit. Buďto to novým firmwarem upravili, nebo mám zkrátka dobře vyladěný kus. Barvy jsou ve Standard režimu tak akorát na čtení/práci a rychlý seriál u jídla, v přednastavených presetech pro hry je "hůůstě" barevný jen RTS režim. Vše si lze doladit podle sebe v až třech uživateli vyhrazených presetech.
- HDR: monitor má třídu Nvidia Ultimate, tzn. že můžete mít zapnuté HDR společně s G-sync. Využijete asi jen v několika správně udělaných hrách, ale pak ten zážitek stojí za to. HDR se zapíná pouze kliknutím ve Windows, není třeba nic lovit v OSD menu. Tady bych řekl že se v kráse podání těsně dělí o 1. místo se Samsungem G7, naopak naprostá tragédie byl nejdražší Asus PG279.
- Filmy: nemám výhrady. Není to na domácí kino, ale to ani nelze od IPS displeje očekávat. Pro někoho může být černá málo černá, ale upřímně... pokud jste běžně náročný člověk a narazíte na správný kus bez šíleného backlight bleedingu, nebudete mít výhrady. Tragédie v tomto ohledu byl Asus PG329Q, kde tmavé scény v podstatě oslňovaly :).
- Osvětlení: Příjemný bonus je osvícení stojanu, které i v tmavé místnosti např. při sledování filmu vytváří pro oči příznivé rozptýlené světlo za monitorem. Skvělý nápad je dotykové světýlko na spodní hraně, mířící přímo na stůl před monitorem. Barvy obou světel lze libovolně měnit v menu nebo přes utilitku.

Alínek AW2721D není čistě vynikající, ale je poctivě nadprůměrný ve všem. Pokud vám přesně to vyhovuje, nehledejte dál.

Přidáno: 15. února 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Monitor mi začal po dvou dnech blikat v pravidelných intervalech. Dnes vracím. Ještě mi vadilo, že nebyla v žádném nastavení volba Českého jazyka.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25